Нотаріус  

Пошук по сайту

    
Нотаріат
Необхідна інформація

 

Публікації

03 Березня 2010:

Наказ Міністерства юстиції від 07.11.2008 № 1759/7 «Про затвердження плану заходів Міністерства юстиції щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат»

Проект наказу Міністерства юстиції „Про внесення змін до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів України”
Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 07.11.2008 № 1759/7 «Про затвердження плану заходів Міністерства юстиції щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат», з метою проведення обговорення та вивчення думки посадових осіб органів місцевого самоврядування, нотаріусів та заінтересованих осіб Міністерством юстиції оприлюднюється з 2 березня 2010 року проект наказу Міністерства юстиції "Про внесення змін до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів України".
Проекти розроблено на реалізацію Закону України від 01.10.2008 № 614-VI «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» з метою з метою приведення вказаної Інструкції у відповідність до вимог чинного законодавства, захисту прав громадян та юридичних осіб, а також покращення доступу громадян до нотаріальних послуг.
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу: 01001, м. Київ, пров. Рильський, 10, Міністерство юстиції, Департамент нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань. Адреси електронної пошти: depnotar@minjust.gov.ua, notar@minjust.gov.ua .
Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, прийматимуться Міністерством юстиції протягом місяця з дня оприлюднення.
________________________________________
Проект

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

м. Київ

НАКАЗ
Про внесення змін до Інструкції
про порядок вчинення нотаріальних
дій посадовими особами виконавчих
комітетів сільських, селищних, міських
Рад народних депутатів України
З метою реалізації вимог статті 37 Закону України " Про нотаріат"
НАКАЗУЮ :
1. Унести зміни до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 25.08.1994 № 22/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.10.1994 за № 256/466 (із змінами і доповненнями), виклавши її в новій редакції, що додається.
2. Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань (Н.В. Ященко):
- подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами);
- довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.
3. Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі:
- забезпечити належне виконання цього наказу;
- довести цей наказ до відома органів місцевого самоврядування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л.В. Єфіменка.
МіністрМикола Оніщук

Повернутися


адреса

Україна, 73003, м. Херсон
вул. Соборна, буд. 8, оф. 2
тел./факс: +3 8 (0552) 45-44-27
тел.: 066 279-49-15

  Поставити питання нотаріусу

розклад роботи

пн-пт:

9.00-17.00

сб:

вихідний

нд:

вихідний

без обідньої перерви